موسسه حقوق تخصصی فناوری اطلاعات برهان       بانک اسناد و قراردادهای حقوقی

مزاحمت و نشر اکاذیب در تلگرام

0 امتیاز
61 بازدید
سوال شده 28 مرداد 1396 در جرایم رایانه ای و اینترنتی بوسیله ی moshaver

با سلام،
شخصی با بدست آوردن تلفن های همراه عاملیت‌های فروش ما از سایتمان یا تبلیغاتی که انجام میدهیم، در کانالهای تلگرامی که این عاملیتها شرکت میکنند وارد شده و نسبت به نرم افزار ما تبلیغات سوء انجام می‌دهد. مثلا اینکه ما مجوز این نرم افزار را نداریم یا کلاسهایی که برگزار میکنیم برای آموزش نرم افزارمان برای سواستفاده مالی از کدملی  اشخاص حاضر در کلاسهایمان می باشد. حتی برخی از طرحهای تبلیغاتی ما را به نام نرم افزار خودش تغییر داده و در تلگرام منتشر کرده است.
برای طرح شکایت از ایشان چه مدارک مستدلی را می‌توانیم جمع آوری کنیم؟

1 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده 30 مرداد 1396 بوسیله ی borhan

با سلام و احترام،

برای مستندسازی ادله دیجیتال بهتر است به شورای حل اختلاف مراجعه نموده و دادخواست تامین دلیل ارائه بفرمایید. بدین ترتیب به یک کارشناس رسمی دادگستری (در رشته رایانه) ارجاع داده می‌شود و در صورت تایید پرینت اسکرین‌شات صفحات توسط کارشناس، این مدارک در دادگاه قابل استناد خواهد بود. کلیه مکاتبات الکترونیکی از قبیل پیامک‌ها، چت‌ها و ایمیل ها و غیره را می‌توانید تامین دلیل کنید.

سوالات مشابه

مشاوره حقوقی

به سایت مشاوره حقوقی خوش آمدید

  Borhan2  

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88605139
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

  cyber-law-ir   وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان می باشد. خدمات حقوقی حوزه فناوری اطلاعات (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...