پیش بینی فوتبال

0 امتیاز
76 بازدید
سوال شده 12 اسفند 1396 در جرایم رایانه ای و اینترنتی توسط ebi5670

باسلام، من در سایت پیش بینی فوتبال شرکت کرده بودم بعد از حسابم مبلغ زیادی برداشت کردند. رفتم پلیس فتا شکایت کردم بعد پلیس فتا بعد از چند ماه گفتن ما تمام پول هایی که از حسابت برداشت کردن را توانستیم مشخص کنیم که به حساب کی رفته اند و پول را توانستند پس بگیرند. بعد  پلیس فتا گفتن به حساب دادگاه واریز کردیم. خواستم بدونم که قاضی پولها را به ما میده؟ مشکلی پیش نمیاد

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 13 اسفند 1396 توسط borhan

ضمن عرض سلام و احترام،

چنانچه برداشت های مالی مربوط به برد و باخت های شرط بندی باشد، پاسخ سوال شما تا حد زیادی به نظر قاضی رسیدگی کننده بستگی خواهد داشت و حتی امکان ضبط وجه به نفع دولت نیز محتمل خواهد بود. اما اگر برداشت ها بصورت غیرمجاز و بدون اطلاع شما صورت گرفته باشد و شما براساس ماده 13 قانون جرائم رایانه ای یا ماده 2 قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس، ارتشاء و کلاهبرداری اقدام به طرح دعوای کیفری نموده اید، امکان بازگشت وجوه وجود خواهد داشت.


مطالعه بیشتر:

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

مالکیت فکری کپی رایت حقوق نرم افزارها   وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...