اتمام قرارداد پشتیبانی نرم افزار

0 امتیاز
47 بازدید
سوال شده بهمن 5, 1396 در قراردادهای فناوری اطلاعات توسط Rey1996
با سلام، بنده برنامه نویس هستم. برنامه ای رو برای شرکتی نوشتم که به طور کامل همراه با سورس تحویل داده شده است. شرکت 10% از مبلغ قرارداد رو گرو برای پشتیبانی تا 3 ماه طبق قرارداد می تونست نگه داره. الان مدت پشتیبانی تمام شده و 5 ماه از قرارداد گذشته شرکت نه به تماس ها پاسخ میده و همچنین وقتی میرم شرکت منشی می گن حضور ندارن و معلومم نیست کی بیان! چندین بار هم که به زور گیرشون اوردم جوابشون این بوده : "ندارم، شایدم نمی خوام بدم!"
راه حل قانونی برای پیگیری این مسئله چیه؟ آیا من اجازه دارم برنامه رو از دسترس خارج کنم؟ ( این برنامه رو شرکت به چندین جا فروخته )

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده بهمن 5, 1396 توسط borhan

با سلام و احترام،

بطور کلی شما مجاز به ایجاد اخلال یا تخریب در سامانه های موضوع قرارداد نیستید و در صورت انجام این امر مسئولیت کیفری بر عهده خواهید داشت.لیکن برای ارائه پاسخ دقیقتر باید متن قرارداد کاری شما بصورت دقیق بررسی شود.

بهرحال توصیه می شود تا با تهیه و تنظیم یک دادخواست حقوقی، الزام طرف مقابل به انجام تعهد را مطالبه کنید. چنانچه ارزش خواسته شما کمتر از 20 میلیون تومان است باید دادخواست خود را به شورای حل اختلاف ارائه دهید.

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

    موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان  
  وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...