موسسه حقوق تخصصی فناوری اطلاعات برهان       بانک اسناد و قراردادهای حقوقی

شکایت از سایت شرطبندی

0 امتیاز
77 بازدید
سوال شده 8 شهریور 1396 در جرایم رایانه ای و اینترنتی بوسیله ی iman051

سلام حدود بیست میلیون تومن در سایت شرطبندی باختم البته برد هم داشتم واریز از طرف سایت به حسابم داشتم ولی چند روز آخر فقط باخت...ميخوام بدونم ميتونم شکایت از سایت اقدام کنم و مبلغی که متضرر شدم را پس بگیرم بدون اینکه خودم محکوم بشم؟؟؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 13 شهریور 1396 بوسیله ی borhan

با سلام  و احترام،

به استناد مواد 705 تا 711 قانون مجازات اسلامی، قمار جرم است و دست قضات برای برخورد با چنین جرایمی باز است، لیکن حسب تجربه، برخی از قضات دعوای مربوط به این نوع از جرایم را بدواً رد می‌نمایند و وارد رسیدگی به آنها نمی‌شوند. از سوی دیگر در برخی از موارد، افراد (تحت شرایط خاصی) موفق به بازگشت وجوه گردیده‌اند. به هر حال این مسئله تا حد زیادی به نظر قضایی فرد رسیدگی کننده بستگی دارد. همچنین باید اشاره داشت که برخی از حقوقدانان قایل به وجود تفاوت‌های فقهی فیمابین قمار و شرط‌بندی هستند.


مطالعه بیشتر :

سوالات مشابه

مشاوره حقوقی

به سایت مشاوره حقوقی خوش آمدید

  Borhan2  

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88605139
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

  cyber-law-ir   وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان می باشد. خدمات حقوقی حوزه فناوری اطلاعات (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...