موسسه حقوق تخصصی فناوری اطلاعات برهان       بانک اسناد و قراردادهای حقوقی

کلاهبرداری از طریق فروش کالا در دیوار

0 امتیاز
72 بازدید
سوال شده 16 مرداد 1396 در جرایم رایانه ای و اینترنتی بوسیله ی ahmadzadeh

سلام

برای خرید کالایی در دیوار مبلغ 440هزار به کارت فروشنده (ساکن تهران بود) پول ریختم اما بعدا فروشنده کالا را ارسال نکرد و سپس فهمیدم که این شخص قبل از من نیز به همین روش از چند نفر کلاهبرداری کرده (البته قبل از واریز پول برام عکس کارت ملی و کارت بانکی را فرستاد)

تصویر کارت ملی و شناسنامه و کارت بانکی این شخص را دارم

حالا برای شکایت باید چکار کنم(من ساکن شهرستان هستم)

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 19 مرداد 1396 بوسیله ی borhan
باسلام. بله باتوجه به توضیحاتی که در متن سوال فرمودید؛ امکان طرح دعوای حقوقی یا کیفری را دارید. برای این منظور می توانید با تنظیم دادخواست یا شکوائیه ای مستدل و مستند به مواد قانونی و پیوست کلیه مستندات (من جمله فیش واریزی، تصویر مدارک ارسالی توسط طرف مقابل،آگهی سایت، پرینت پیام های مبادله شده و ...) به شورای حل اختلاف محل سکونت خود (برای طرح دعوای حقوقی) یا دادسرای محل سکونت خود (برای طرح دعوای کیفری) مراجعه و تشکیل پرونده دهید. موفق باشید.

سوالات مشابه

مشاوره حقوقی

به سایت مشاوره حقوقی خوش آمدید

  Borhan2  

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88605139
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

  cyber-law-ir   وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان می باشد. خدمات حقوقی حوزه فناوری اطلاعات (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...