موسسه حقوق تخصصی فناوری اطلاعات برهان       بانک اسناد و قراردادهای حقوقی

کلاهبردای در تلگرام

0 امتیاز
69 بازدید
سوال شده 16 مرداد 1396 در جرایم رایانه ای و اینترنتی بوسیله ی ehsan8211142144

سلام.

من یک کانال تلگرام فروش لباس دارم. چندی پیش فردی پیغام داد که با این مبلغ برای کانال‌تون عضو گیری می‌کنم  (هم به من پیغام صوتی داده هم شماره حساب هم شماره موبایل) ، ولی بعد از واریز مبلغ بدون انجام تعهدش دیلیت اکانت کرد و موبایلش رو هم پاسخگو نیست.

ممنون میشم راهنمایی کنید که کجا ازشون شکایت کنم وبا توجه به ۲۰۰ هزارتومان کلاهبرداری این آقا اصلا به مبلغم میرسم یا نه؟؟؟ممنونم

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 19 مرداد 1396 بوسیله ی borhan
باسلام. بله باتوجه به توضیحاتی که در متن سوال فرمودید؛ امکان طرح دعوای حقوقی یا کیفری را دارید. برای این منظور می توانید با تنظیم دادخواست یا شکوائیه ای مستدل و مستند به مواد قانونی و پیوست کلیه مستندات (من جمله تصویر فیش واریزی، شماره حساب و شماره موبایل طرف مقابل، پرینت متن پیام های مبادله شده و ...) به شورای حل اختلاف محل سکونت خود (برای طرح دعوای حقوقی) یا دادسرای ناحیه ۳۱ (برای طرح دعوای کیفری) مراجعه و تشکیل پرونده دهید. موفق باشید.

سوالات مشابه

مشاوره حقوقی

به سایت مشاوره حقوقی خوش آمدید

  Borhan2  

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88605139
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

  cyber-law-ir   وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان می باشد. خدمات حقوقی حوزه فناوری اطلاعات (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...