شکایت از موسسه پایان نامه نویسی

0 امتیاز
113 بازدید
سوال شده 28 دی 1398 در سوالات متفرقه توسط GALINI

سلام

5ماه پیش در حالی که بخشی از پایان نامه ام را انجام داده بودم ( فصل 1و2 و کلیه مصاحبه های لازم برای بخش کیفی و کمی) از یکی از موسسات پایان نامه نویسی تقریبا هر روز با من تماس گرفته میشد . نمیدانم تلفنم را از کجا آورده بودند و به این سوالم هم هیچوقت جواب ندادند اما آنقدر پیگیر شدند تا من کار نیمه تمامم را به دلیل مشغله و از طرفی وضعیت خودم که تازه متوجه شده بودم باردارم و برایم خیلی مهم بود که کارم سریع تر تمام شود به آنها سپردم. به محض امضای قرارداد و واریز وجه به قول خودشان کار را شروع و قرار شد تا پایان دی ماه کار خودم را که بخش زیادی از آن انجام شده بود شسته و رفته تحویلم دهند بعد از یکماه مرحله اول فصل 1و 2 را آن هم بعد از واریزی تحویلم دادند بعد از مطالعه متوجه شدم کلا فقط کار خودم را در فایل وورد مرتب کرده و برایم فرستادند من حساس شدم و شروع به پیگیری کردم و مرتب تماس میگرفتم و هر روز امروز و فردا میکردن تا یک روز گفتند فصل 3هم آماده است واریزی انجام بدید تا برایتان ارسال کنیم و مبلغ قبلی هم از کل کار بوده نه برای فصل 1و2 مجدد واریزی انجام دادم و با گرفتن فصل 3 متوجه شدم کلا بدون اینکه پروپوزال من را خوانده باشند یک فصل 3 از پایان نامه ارشد که کاملا با کار من متفاوت بود کپی کرده و برایم فرستاده اند همانجا عصبانی شدم تماس گرفتم و حتی حضوری رفتم اما کلی عذرخواهی کردند وگفتند اشتباه شده و مجدد پیگیری میکنیم ...از آن روز فقط امروز و فردا میکنند و امروز که 28/10/98 هست دیگر جوا تلفن من را هم نمیدهند .... با توجه به اینکه من کار نیمه تمامم را تحویلشان داده بودم و قصدم این نبوده که آنها برایم یک رساله بنویسند آیا شکایت از این موسسه ثمری خواهد داشت و مشکلاتی را متوجه خود من نخواهد کرد؟ اکنون در وضعیت مناسبی ( به لحاظ بارداری) نیستم و فرصتی هم ندارم و کاری هم تحویل نگرفته ام اگر خودم کارم را انجام داده بودم تا امروز تمام شده بود و میتوانستم دفاع کنم اما حالا به ترم اضافه کشیده شدم و باید شهریه اضافه هم بپردازم... میشه خواهش کنم  راهنمایی ام کنید ....

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 28 دی 1398 توسط کارشناس حقوقی 1

سلام,

در هر حال شما مجاز به استفاده از اثر علمی که توسط دیگران تولید شده باشد نیستید و در صورت استفاده نیز عواقب بعدی آن متوجه شما خواهد بود. فلذا شخصا جهت تکمیل پایان نامه اقدام نمایید.

امکان طرح شکایت کیفری و حقوقی علیه موسسات پایان نامه نویسی وجود دارد. بعلاوه اینکه از طریق بازرسی وزارت علوم نیز می توانید اقدام نمایید.

 

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 125 بازدید
مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی Borhan2

سلام! اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه جرایم فضای مجازی, استارتاپ ها و کسب و کارهای اینترنتی, مالکیت فکری و کپی رایت, قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری و غیره را در این سایت مطرح نمایید.

سایت موسسه: www.cyberlaw.ir

تلفن موسسه : 88610340

فکس موسسه : 88628135

ایمیل : info @ ictlaw.ir

رزرو وقت مشاوره حضوری: 09120136257

مشاوره حقوقی

دانلود نمونه شکایت کیفری جرایم رایانه ای و اینترنتی

دانلود نمونه لایحه دفاعیه جرایم رایانه ای و اینترنتی

دانلود نمونه دادخواست حقوقی

رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری - سایبرلا

رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی - سایبرلا

وکیل جرایم سایبری متخصص جرایم اینترنتی - سایبرلا

مشاوره با کارشناس رسمی دادگستری کامپیوتر و فناوری اطلاعات  

اینستاگرام موسسه حقوق فناوری اطلاعات برهان

تلگرام موسسه حقوق فناوری اطلاعات برهان

متن کامل قانون جرایم رایانه ای - سایبرلا

متن کامل قانون تجارت الکترونیک - سایبرلا

سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...