خرید ارز دیجیتال

0 امتیاز
101 بازدید
سوال شده 1 اردیبهشت 1398 در خرید و فروش اینترنتی توسط Amir.shayan74

با سلام خسته نباشید

بنده در تلگرام برای شخصی ناشناس اقدام به خرید ارز دیجیتال (وچر، بیت کوین نمودم). تقریبا حدودا مبلغ ۹میلیون ۶۰۰ هزار تومان به حساب بنده واریز کردن که از این مبلغ ۳ میلیون ۶۰۰ هزارتومان وچر و بیت کوین خریداری نمودم بلافاصله بعد مسدود شدن حسابم توسط بانک متوجه شدم که از کارت هک شده پول به حسابم واریز کرده و ضمن متوقف کردن ادامه خرید بقیه مبلغ در حسابم ماند و بنده برای شکایت به دادسرا مراجعه نموده و از تمام چت ها و تراکنش ها اسکرین شات گرفتم و ضمیمه پرونده کردم و اینک منتظرم ابلاغیه هستم از سامانه ثنا خواستم بدونم این مبلغ ۳میلیون ۶۰۰ هزارتومان من باید بدهم یا خیر لطفا راهنمایی کنید باتشکر فراوان.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 17 اردیبهشت 1398 توسط کارشناس حقوقی 1

با سلام و احترام

دقت بفرمایید که مسدود شدن حساب بانکی شما بواسطه آن است که همکنون در پرونده دیگری متهم هستید و باید در آن پرونده از خود رفع اتهام نمایید. در صورت رفع اتهام، تعهد مالی در قبال فرد مالباخته ندارید و عودت وجه باقیمانده انجام خواهد شد.

فلذا مسئله مهم آن است که به مرجع قضایی اثبات نمایید (بصورت مستند) که وجوه مربوطه، از طریق شخص دیگری (و به منظور خرید ارز دیجیتال) به حساب شما واریز شده است و شما نیز اقدام به انتقال ارز به کیف مقصد (منتسب به هکر) نموده اید.

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

    موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان  
  وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...