خرید اینترنتی فایل های مربوط به بازار فارکس از سایت فاقد نماد اعتماد الکترونیک

0 امتیاز
76 بازدید
سوال شده 12 فروردین 1398 در خرید و فروش اینترنتی توسط malmal1369

با سلام

من از یه سایت که نماد اعتماد الکترونیک نداره یه فایل به صورت زیپ خرید کردم. قیمت فایل 3 میلیون بود. روز قبل از خرید با پشتیبانی سایت از طریق کانال تلگرام صحبت کردم و به من گفتن در صورت ناراضی بودن پول من برگردانده میشه. ولی بعد از 4 روز از خرید من ناراضی بودم و گفتم که پول منو برگردونید ولی توجهی نکردن و گفتن برگشت پول بعد از 3 ماه استفاده هست. بعد از 3 ماه دوباره پیام دادم و گفتم پول منو برگردونید که ایشون یه فایل 1 میلیون و هشتصدی رو به صورت رایگان برا من فرستادن.

فایل ها مربوط به بازار فارکس هست . جدای از این که فعالیت در بازار فارکس غیر قانونی هست آیا من میتونم به واسطه فایلی که خرید کردم و پشتیبانی سایت که شماره ای ثبت شده در خود سایت بود که میشد از طریق تلگرام باهاشون در ارتباط بود،شکایت کنم؟ و تمام صحبت هاشون که گفتن در صورت ناراضی بودن پول برگشت میشه ، همش وجود داره.

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 13 فروردین 1398 توسط کارشناس حقوقی 1

با سلام

بطور کلی در حالتی که شخصی از انجام تعهدات قراردادی خود تخطی نموده است (مثلاً حاضر به انجام تعهد و یا عودت وجه نیست) می توانید اقدام به طرح دعوای حقوقی نمایید. برای این منظور باید با ثبت دادخواست از طریق محاکم عمومی حقوقی مسئله را پیگیری کنید و باتوجه به اینکه ارزش خواسته شما کمتر از 20 میلیون تومان است، همکنون باید دادخواست را از طریق شوراهای حل اختلاف ثبت و پیگیری کنید.

بهرحال حالات دیگری نیز برای طرح دعوا می توان متصور شد که برای اظهارنظر دقیقتر باید جزییات بیشتری از مسئله را مورد بررسی قرار داد.

 

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

    موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان  
  وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...