شکایت بابت توقیف ابزار و ندادن حساب

0 امتیاز
51 بازدید
سوال شده 28 دی 1397 در سوالات متفرقه توسط Hamid

من در یک شرکت تولید مبلمان بصورت پیمانکار بمدت ۴ سال مشغول بودم که در روز ۱۶ دی ۹۷ بدون دلیل و هیچ گونه توضیح درب کارگاه ما توسط رئیس مجموعه شرکت قفل شد و مانع ورود پرسنل و حتی خود من شدند که در سوال از ایشان هیچ جوابی نگرفتم فقط فحاشی...الان ابزار آلات من و حساب من نزد ایشان میباشد...در روز اول مبلغ ۵۰ پیلیون سفته بابت ضمانت گرفتن و یه مقدار رسید پول بابت عیدی و سنوات.. الان شکایت کردم و فقط در این باره شهود دارم و یه مقدار مدرک ولی یه مقدار پول بابت فاکتور کارکرد در این چند سال دریافت نموده ام..

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 28 دی 1397 توسط کارشناس حقوقی 1

سلام،

در قسمتی از سوال به وجود رابطه پیمانکاری و در قسمت دیگر به دریافت عیدی و سنوات اشاره داشته اید فلذا رابطه کاری شما مشخص نشده است. بطور کلی چنانچه رابطه کارگر - کارفرما در روابط کاری شما حاکم باشد، دعوا درخصوص دستمزد، بیمه، سنوات، عیدی، و ... در هیات حل اختلاف اداره کار مورد بررسی قرار خواهد گرفت، در غیر این صورت باید در محاکم عمومی حقوقی (دادگاه های حقوقی) اقدام به طرح دعوا نمایید.

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

    موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان  
  وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...