شکایت از موسسه های انجام پایان نامه و سمینار

0 امتیاز
102 بازدید
سوال شده 13 دی 1397 در سوالات متفرقه توسط IDA
ویرایش شده 13 دی 1397 توسط کارشناس حقوقی 1

بنده در جهت تهیه ی یک فصل از سمینار با موسسه ی ...... (که در آن کار انجام پایان نامه انجام میدهند ) قراردادی بستم که از طریق تلگرام فرم برایشان ارسال شد. طبق قراداد در 2 فاز هزینه ها را دریافت می کنند. فاز اول قبل از انجام سمینار، فاز دوم اعلام میکنند سمینار انجام شده است و مابقی پول را دریافت میکنند . سپس فایل را ارسال می کنند . در این بازه نیز هیچ فایلی به شما داده و یا نمایش داده نمی شود. پس از ارسال فایل نیز تا 1 هفته فرصت می دهند اصلاحات را اعلام کنید.
با پرداخت کل وجه فایل ارسال شد، پس از مشاهده فایل ، موضوع دیگری ارسال شده بود و سمینار کاملاً ناشیانه گرد آوردی شده بود که امکان ارسال به استاد وجود نداشت، با مکاتبه با موسسه ، درخواست اصلاحات ارسال شد، پس از آن دیگر پاسخی داده نشد و فایلی ارسال نشد.در تماس تلفنی اعلام کردند هیچ کاری نمیتوانم انجام دهم و با مراجعه حضوری در موسسه متوجه شدم افراد بسیاری هستند که به این طریق فریب خورده اند و هم وقت و هم هزینه و هم نمره ی دانشگاهی را از دست داده اند و هیچ کاری نمی توانند انجام دهند و همچنان این موسسه پا برجا و درحال اخاذی و کلاهبرداری می باشد.سایت دارد اما آدرس موسسه با محل موسسه متفاوت است.
درخواست کمک و راهنمایی و اطلاع رسانی به دانشجویان دیگر دارم .

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 15 دی 1397 توسط کارشناس حقوقی 1

سلام

ابتداً دقت بفرمایید که به استناد تبصره 6 ماده واحده قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی، شما مجاز به استفاده از اثر علمی که توسط دیگران تهیه شده باشد، نخواهید بود.

برای پیگیری تخلفات و جرایم موسسات پایان نامه نویسی، می توانید شکایت خود را در سامانه بازرسی وزارت علوم (به نشانی https://bazresi.msrt.ir/Portal/Home) ثبت نمایید و یا از طریق محاکم قضایی اقدام به طرح شکایت کنید.

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 35 بازدید
جایزه سایت مشاوره حقوقی سایبرلا  

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

رزرو وقت مشاوره حقوقی حضوری - سایبرلا

رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی - سایبرلا

متن کامل قانون جرایم رایانه ای - سایبرلا

وکیل جرایم سایبری متخصص جرایم اینترنتی - سایبرلا

متن کامل قانون تجارت الکترونیک - سایبرلا

وکیل سایبری متخصص جرایم اینترنتی - سایبرلا

جایزه سایت مشاوره حقوقی سایبرلا   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...