عدم تحویل سرور اختصاصی و کلاهبرداری با نماد اعتماد الکترونیک

0 امتیاز
55 بازدید
سوال شده مهر 27, 1397 در جرایم رایانه ای و اینترنتی توسط aminkashaniasl

باسلام وعرض ادب
من از وب سایت ................. که نماد اعتماد و ساماندهی داشت برحسب اینکه این وب سایت مورد تایید این وزارتخانه می باشد سرور اختصاصی ایران خریداری کردم ام با شماره فاکتور های 6283-6214-4972-4604 و مبلغ های 28000+250000+80000+250000=608 هزار تومان به این وب سایت طبق فاکتورهای پیوستی پرداخت کردیم که بعد از کلی تیکت و گفتگو مشخصات یه سرور اختصاصی بهمون دادن که که اصلا نمیتونیم چیزی روش نصب کنیم و حتی دیتاسنتر این وب سایت  ................. میباشد به این وب سایت هم اطلاع دادم گفتن نمیتونیم به شما کمک کنید باید شکایت کنید تا ما بررسی کنیم و سرور این آقای ................ اینجا هست و تا الان مشترکهای ما ازمون ضرر و زیان طلب کردن بابت دیرکرد و خاموش بودن سرور لطفا ترتیبی اتخاذ نمائید تا حقوق بنده احقاق شود. ضمنا در سایت هم نمادها کلا فیک هستند یعنی کاملا کلاهبرداری دارن میکنند.
 

1 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده مهر 27, 1397 توسط کارشناس حقوقی 1

با سلام

برای ارائه پاسخ دقیق ابتدا باید قرارداد شما (قوانین و مقررات سرویس) مورد بررسی قرار بگیرد، اما بطور کلی چنانچه شرکت مزبور تعهدات خود را نقض نموده است می توانید حسب ارزش خواسته خود از طریق محاکم قضائی (اگر ارزش خواسته شما کمتر از 20 میلیون تومان باشد از طریق شوراهای حل اختلاف) اقدام به طرح دعوای حقوقی نمایید.

همچنین امکان طرح شکایت در نهادهای صنفی نیز میسر است و از طریق شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای می توانید اقدام به طرح شکایت نمایید.

از سوی دیگر، چنانچه سایت مزبور اقدام به جعل نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی نموده باشد، می توانید از طریق دادسرا اقدام به طرح شکایت کیفری نمایید.

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

    موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان  
  وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...