آیا پلیس ترکیه به اطلاعات صاحب آی پی و شماره تلفن یک شخص نظیر نام و نام خانوادگی در ایران دسترسی داره ؟!

0 امتیاز
117 بازدید
سوال شده شهریور 16, 1397 در جرایم رایانه ای و اینترنتی توسط sisi

سلام من حدود 6 ماه پیش به خانمی که در ترکیه زندگی میکنه  ، از دایرکت اینستاگرام فیک فحش هایی نوشتم و اونم در جواب فحش هایی داد به من و دعوا بالا گرفت . من هر چیزی که مینوشتم، بعد از این که این خانم سیین میکرد، من همون لحظه پیام رو پاک میکردم . این خانم گفت شکایت میکنه و موضوع رو دادگاهی میکنه . منم دلت اکانت کردم. الان 6 ماه گذشته . من سه ماه دیگه برای تحصیل به ترکیه خواهم رفت . از اونجایی که از چند نفر پرسیدم گفتن چون جرم در ایران مرتکب شده حتی اگه پلیس ترکیه به نتیجه ای برسه ، مسئله رو میفرسته ایران میخواستم بدونم اولا ترکیه چطور مسئله رو میفرسته ایران ؟ از طریق پلیس بین الملل ؟ اون که چندین سال هست با ایران همکاری نداره ! سوال اصلیم اینه که حتی اگه پلیس ترکیه بتونه آی پی و شماره تلفن من رو پیگیری کنه ، آیا میتونه به اطلاعات صاحب آی پی و شماره تلفن نظیر نام و نام خانوادگی دسترسی داشته باشه یا فقط پلیس ایران به این تطلاعات دسترسی داره ؟؟!!

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده شهریور 20, 1397 توسط کارشناس حقوقی 1

با سلام

ضمن دعوت از همه کاربران جهت رعایت اصول قانونی و اخلاقی در فضای مجازی، از حیث عملی معمولاً چنین دعوایی طرح نخواهد شد و طرح چنینی شکایتی دارای پیچیدگی های فنی و حقوقی و اجرایی است و به دهها عامل مختلف بستگی دارد.

پیروز باشید

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

  Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

    موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان  
  وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق    

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...