تهدید

0 امتیاز
60 بازدید
سوال شده 22 اردیبهشت 1397 در جرایم رایانه ای و اینترنتی توسط Shahraam

سلام.شخصی به خانمی مراجعه کرده بدون معرفی خود گفته من از چت هایی که با مرد غریبه میکنی اطلاع دارم اگر رابطه خود را با وی قطع نکنی برخورد جدی میکنیم. ظاهرا گوشی این خانم توسط شخصی که هویتش مشخص نیست مشاهده شده و چت های خصوصی وی رویت شده . سوال:ایا وی مامور بوده است؟ و الان این خانم چه اقدامی باید بکند. راجب ماده 102 هم راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 23 اردیبهشت 1397 توسط کارشناس حقوقی 1

با سلام و احترام،

در گام نخست توصیه میشود که تمامی افراد به هر گونه رابطه خارج از ضوابط قانونی خاتمه دهند. بعلاوه اینکه اطلاعات شخصی خود را فقط در صورت لزوم و آنهم بقدر ضرورت فقط برای مرجع قضایی افشا نمایند. بعلاوه اینکه کلیه ضابطین قضایی موظف به ارایه اسناد هویتی و حکم قضایی هستند و نباید با سایر افراد همکاری کرد.

ماده ۱۰۲ از کدام قانون را مد نظر دارید؟

پیروز باشید

 

سوالات مشابه

 

مشاوره حقوقی

خوش آمدید !! به وبسایت مشاوره حقوقی در حوزه فضای مجازی

Borhan2

اینجا مکانی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی شماست. لطفا سوالات خود در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، حقوق سایبر، جرایم رایانه ای، کپی رایت نرم افزارها، قراردادهای فناوری اطلاعات، ثبت اختراع و علایم تجاری، و تجارت الکترونیک را در اینجا مطرح نمایید

سایت موسسه: www.ictlaw.ir
ایمیل : info @ ictlaw.ir
تلفن موسسه: 88610340
فکس موسسه : 88628135
تلفن هماهنگی : 09120136257

مشاوره حقوقی

مالکیت فکری کپی رایت حقوق نرم افزارها   وکیل جرایم فضای سایبری   وکیل جرایم فضای سایبری   سینما وکیل - سینما حقوق  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" است.

خدمات حقوقی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی (وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی)

...